Arel 1 yaşında(:

redcarcookie

Daha önce Arel’in diş buğdayı kurabiyelerini hazırlamıştım. Şimdi ise 1 yaşına girceği için doğum günü kurabiyelerini hazırladım. Banu hanım Arel için detaylı bir parti planlamış ve partiye uyum sağlayacak kurabiyeler talep edince bizde sihirli kurabiye olarak bu konsepte uygun kurabiyeler hazırladık.Araba,uçak ve tren şeklindeki kurabiyeleri parti konseptinde kullanılcak baskı materyallerindeki tasarımlara benziyecek şekilde hazırladım.Stickerlarda ona özgü oldu. Kurabiyeler için detaylı bir şekilde uğraştım ama içime sindi doğrusu. Nice yaşlara minik prens.

ucakkurabiyearelintreniarabakurabiyemaviucaktrenucakaraba

Bu yazı 1. Yaş Kurabiyeleri, Doğum Günü Kurabiyeleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Arel 1 yaşında(: için 4 cevap

 1. Arel'in Annesi der ki:

  Işıl Hanım;

  Yine beni çok memnun eden kurabiyeler yaptığınız için çok teşekkür ederim. Elleriniz kollarınız dert görmesin… Kurabiyeler ve ona uyan stickerlar o kadar güzel olmuşlar ki galiba kimseye ikram etmeyip sadece biz yiyeceğiz 🙂

  Gerçekten gönlümden geçen şeyler ortaya çıktı.. Beni bu kadar mutlu ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim..

  Arel'in ve ileride olması ihtimal kardeşinin tüm özel anlarında inşallah hep yanımızda olursunuz.

  Sevgiler..

  • sihirlikurabiye der ki:

   Banu Hanım İnanın sizin yorumlarınızı sabırsızlıkla bekler oldum. Çünkü beğeniniz herşeyden önemliydi. Detayları ve ayrıntılara önem verdiğinizi biliyorum. Bende bütün detaylara dikkat ederek hazırladım kurabiyeleri. İnşallah ilerdede görüşmek dileğiyle
   sevgilerimle

 2. Yasemin Akbal der ki:

  Isil Hanim merhabalar,

  Oncelikle emeginize saglik ,kurabiyelerin hepsi de coook sekerler.
  Kerem Demir ve Arel icin yaptiginiz kirmizi arabali kurabiyelerden 40 adet icin fiyat alabilir miyim? 23 Ocakta oglumun dogumgunu Bu tarihe kadar kurabiyeleri yetistirebilri misiniz?

  Bol kurabiyeli gunler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir