Arel’in Dişi Çıkmış(:

areel

Banu hanımla geçen hafta iletişim kurduk. Bu haftada kurabiyelerini hazırlayıp kargoladım. Bu sefer farklılık yaptım Arel’in harf kurabiyelerinde de Arel’in ismini yazdım. Normalde çicek kullanıyordum. Hem sticker hemde harflerde farklı tasarımlar yaptım. Ağrısız diş çıkarman dileğiyle Küçük Prens.arreellareldisarelstickerarelll

Bu yazı Diş Buğdayı Kurabiyeleri kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Arel’in Dişi Çıkmış(: için 9 cevap

 1. Arel'in Annesi der ki:

  Işıl Hanımmmm,

  Elllerinize kollarınıza sağlık.. Görüntüsü bile bu kadar güzel ise lezzetini düşünemiyorum bile… Hayal ettiğimden güzel gözüküyorlar.. Çok teşekkür ederim. Misafir görüşlerini de en kısa zamanda buradan yazacağım size..

  Elleriniz dert görmesin :)))

 2. Arel'in Annesi der ki:

  Işıl Hanım;

  Yaptığınız kurabiyeleri önce facebooktaki sayfama koydum. Tüm arkadaşlarım resimlerine bayıldılar. Özellikle linkinizi de koydum hepsi girip bakıp yaptığınız güzel kurabiyeleri görmüşler.. Daha sonra ise Arel'in diş buğdayına katılan arkadaşlarım kurabiyelerinize bayıldılar. Hem görüntüsü hem de tatları inanılmazdı.. Elleriniz kollarınız dert görmesin 🙂

 3. ebru der ki:

  çok güzel bir tasarım olmuş ellerinize sağlık 😉

 4. Arel'in Annesi der ki:

  Işıl Hanım tekrar merhabalar. Herşeyden önce iyi bayramlar dilerim. Umarım sevdiklerinizle güzel ve huzurlu bir bayram geçirmişsinizdir çünkü bebekten sonra pek fırsatınız olmayacak :)) Arel'in doğum günü kurabiyeleri ile ilgili bir gelişme oldu mu diye merak ettim.. Aslında Bayram telaşı ve bebek telaşı içinde bakamamanız normal. Fakat süre kısaldığı için bende telaşlanıyorum (Beni biliyorsunuz artık) Haberlerinizi bekliyorum.

  Sevgiler

  Banu..

 5. derin der ki:

  ben cumartesi günü için 30 adet kurabiye istiyorum bana geri dönermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir