Aşk Kurabiyeleri

askkurabiyeleri1

Sevgililer günü için alternatif kurabiyelerimde hazırladım(: Birde güzel uğraşıp fotoğraf çektim(: Yaklaşan Sevgililer gününde eşimin bana ne hediye alacağınıda oldukça merak ediyorum doğrusu(: Gerçi sürekli isteklerim listesini ona hatırlatıp dursamda ne derece hatırlar bilemem(:

cookiesssssssspembekalpkirmizilikalpeller2whiteheartcookiesask14

Bu yazı Aşk Kurabiyeleri, Sevgililer Günü Kurabiyeleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Aşk Kurabiyeleri için 8 cevap

 1. Ceyda der ki:

  merhaba. sevgilimin doğum günü için böyle bir sürpriz hazırlamak istiyorum. İsimlerimizin baş harfleriyle iki kurabiye ve çok fazla sayıda kalpli kurabiye sipariş etmeyi düşünüyorum. Fiyat konusunda bana bilgi verirseniz sevinirim. Ve bunu söylemeliyim; gerçekten çok yeteneklisiniz :))

 2. vildan der ki:

  Mrb. Erkek arkdaşım askerde ve ona sevgililer günü hediyesi için baş harflerimizi içeren kurabiyeler yollamak istiyorum. Başka alternatiflerde olabilir.Fiyat konusunda bilgilendirirseniz sevinirim. Birazda fikire ihtiyacım var 🙂
  Şimdiden teşekkür ederim

 3. NEŞE der ki:

  merhaba güzel bi fikir…eşimle 2,5 aylık evliyim ona hala evlendik diye sevgililer günü kutlanmaz kuralını kaldırmak için iyi bi süpriz düşünüyorum…baş harfleri ile yapılan kurabiyeler çok şık fiyat alabilirmiyim lütfen :):):)

 4. feray der ki:

  merhaba sevgılıler günü için sipariş vermek istiorum uygun mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir