Baby Shower Kurabiyeleri

kizbebek

Yeni doğmuş bebekler için yapılan mevlütlerde ya da baby shower toplantısında ikram edilebilecek şirin kurabiye buketlerimle karşınızdayım 🙂 Aslında sadece misafirlere ikram etmek amacıyla kısıtlamak haksızlık olur diye düşünüyorum. Sanırım yeni doğum yapmış anneye verilebilecek en şirin hediyelerden bir tanesi kız bebekler için hazırlanmış kurabiyeler.

bibos

Biberon, emzik, patik, bebek puseti, farklı ve değişik consepte hazırlanmış çeşitli kurabiye stillerini biraraya getirip güzel bir hediye buketi oluşturmak mümkün. Hayal etmek sizden tasarlaması bizden.

biberon

Purple head 🙂 Ben bu Üç kafadarlara bayılıyorum. Sanırım oldukça sempatikler(: Kiminin şapkası kurdaleli, kiminin püsküllü ama herşeyden en önemlisi içinde barındırdıkları lezzetleri(:

MOR

Benim favori kurabiyelerim İşte karşınızda Üç Kafadarlar(:

uckafalar copy

Üç kafadar olupta isimlerini koymamak olmazdı sanırım (: Sarı Püsküllüm (: Purplem (: Pembe Şekerim (:

saribebeki

Erkek Bebekler İçin Baby Shower Kurabiyeleri

erkekbebek

Kız bebekler için özel itinayla hazırlanığta erkek bebekler için hazırlanmaması yadsınamaz  bir gerçek(: Erkek bebekler için ise mavi renklerini içinde barındıran sevimli kurabiyelerimiz bulunmaktadır. Mavi beyaz birbirine kombine edilebilecek renklerle çalışılmış kurabiye fotoğraflarımı siteme eklemiş bulunmaktayım.Umarım sizlerde beğenirsiniz.

erkekbebeke

Renk ve model çeşitliliğimiz her zaman mevcuttur(:

aly

Bu yazı Baby Shower Kurabiyeleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Baby Shower Kurabiyeleri için 5 cevap

 1. Hülya der ki:

  o güzel ellerin neler yaratmış seni kutluyorum
  ışılcım çok güzel yapmışsın hepside birbirinden güzel olmuş sonsuz başarılar diliyorum

 2. zeynep kutlu der ki:

  sizi televizyonda gördüm ve çok güzel kurabiyeler yapıyordunuz en çok da dişi çıkan bebekler için yaptığınız diş buğdayı hoşuma gitti

 3. Solyn der ki:

  Enlieghtinng the world, one helpful article at a time.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir