Çağan 1Yaşında(:

caganpartiii

Tuğba Hanım oğlu Çağan için güzel bir doğum günü partisinden bahsedince detaylarıda anlatınca sihirli kurabiye sadece denilenleri yapmakla yetindi(: Çağan’ın doğum günü kurabiyelerini mavi ve beyaz renklerde kırmızı arabaları olarak hazırladım. Parti malzemeleri içerisinde iki renk çalışmaya özen gösterdim. Kırmızı ve ve mavi ağırlık parti malzemeleri tasarladım. Çağan için özel hazırladığım 1 yaş parti şapkaları,peçete süslemeleri,pipetlikleri,davetiyeler ve duvar bannerlarımızla parti kombinasyonumuzu tamamladık(: Kaç gece neler yapabileceğimi düşündüm,planladım ve uygulamaya geçtim. İçim içime sığmadı. Helede siteme parti görsellerine ait resimleri tek tek ekleyince yüreğim pır pır çarptı(: Ben çok sevdim Çağan’ın parti süslerini. Herşeyden önce sağlıklı ve huzurlu bir ömür dilerim minik şehzadeye(:

caganbeyazkurabiyecagankurabiyecagandavetiyeucludavetiyebircagandavetiyecagandavetiyeedavetiyeicpecetelerpecetelikktruflarsuscaganpipetpipetlercagansapkalarson

Bu yazı 1. Yaş Kurabiyeleri, Doğum Günü Kurabiyeleri, Genel, parti malzemeleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Çağan 1Yaşında(: için 1 cevap

  1. mehtap der ki:

    24/11/2013 te 3 yaşında oğlum Furkan’ın doğum günü var bu tarz doğumgünü malzemeleri ne kadara mal oluyor teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir