Diş Buğdayı Kurabiyeleri

diskurabiyesi5

Erkek bebek diş buğdayı örnek çalışmalarımla sizlerleyim. Geçenlerde pembeli pembeli kızlar için hazırlamış olduğum kurabiyelerden sonra erkek bebek anneleri içinde özel olarak tasarladığım sevimli diş kurabiyelerim. İstenildiği takdirde diş buğdayı kurabiyelerinin üzerine bebeğinizin ismi yazılır. Beğendiğiniz ya da içinizden geçen farklı tasarımlar varsa istenildiği şekilde değişim yapılarak kurabiyeler süslenir ve jelatin poşetlere yerleştirilir.diskurabiyeleri5diskurabiyesi2diskurabiyesi4diskurabiyesi1diskurabiyesi3diskurabiyeleri

Bu yazı Diş Buğdayı Kurabiyeleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Diş Buğdayı Kurabiyeleri için 16 cevap

 1. aytul der ki:

  ben 15 adet diş buğdayı kurabiyesi için fiyat almak istiyorum.isim yazılırsa fiyat değisiyor mu kurabiyenin üstüne?bide kutulu olursa fiyat ne oluyor?bide modelleri nerde görcez?cevaplarsanız sevinirim.

 2. Melis yetkin der ki:

  Merhaba ben 50 tane dış buğdayı kurabiyelerinden istiyorum fiyatını ogrenebilirmiyim?kurulu olursa nekadar oluyor?

 3. aysun der ki:

  ben sitenize ve kurabiyelerinize bayıldım süper kendim yapmayı düşünüyordum ama burayı gördükten sonra fikrim değişti:) tebrik ederim sizi .bende yukarda arkadaşların yazdığı konularda fikir almak istiyorum banada mail atarmısınız.

  iyi çalışmalar.

 4. ELIF der ki:

  merhaba dıs bugdayı kurabıye fıyatlarınzı ogrenebılırmıyım ayrıca dıs bugdayı temalı cupcake yada pasta da yaptırmak ıstıyorum .hoscakalın

 5. eray der ki:

  diş kurabiyesi almak istiyorum kaç adet yapıyorsunuz ve ücreti n ekadar öğrenebilirmiyim

 6. suna der ki:

  Merhaba, 3o adet diş buğdayı kurabiyesi için fiyat alabilir miyim?
  Görüşmek üzere…

 7. dilek der ki:

  email.yerine fiyatlarını yazsanız bende yptırmak istiyorum

 8. tugba der ki:

  merhaba 50 adet erkek diş kurabiyeleri için fiyat alabilir miyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir