Mert 1 Yaşında(:

Tuğba Hanımla telefonla iletişim kurduk. Doğum günü konseptini pastanın renklerini ve uyum içinde olmasını istediği cupcakeler hakkında uzunca bir iletişim kurduk. Ben beğenerek ve severek hazırladım.Buarada Küçük Prens İyiki doğdun. Huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşaman dileğiyle.

mertbabyharf

Bu sabah farkettiğim bir olayıda anlatmadan gecemiyeceğim(: Dün akşam Tuğba Hanım merak ettiği için tamamladığım kurabiyelerin fotoğraflarını  paylaştım. Fotoğraf makinesinin Kartını bilgisayarda unutmuşum:( O süre zarfında ben cupcake hazırlamaya başladım. Cupcakeleri binbir titizlikle resimledim. Ama malesef sadece 4 fotoğraf kaldı cupcaklerden. Fotoğraf makinesinin içinde kart yokmuş:( Sadece hafızaya 4 adet fotoğrafı kayıt altında tutmuş:( Ağlamak istiyorum:( Tırtıl,uğurböceği,arabalı ve daha birçok şekillerle süslediğim paketli cupcake resimleri hallerinide ekliyorum.

mertharflermertbiirbirmertcupcakeozel

Bu yazı 1. Yaş Kurabiyeleri, Cupcake, Doğum Günü Kurabiyeleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir