Nişan Şekerleri

nisansekerleriii

Anck fırsat bulup hazırlayabildim Elif hanımın örnek arajmanlarını. Kar yağmasıyla bizde soğuktan nasibimizi aldık(:Daha doğrusu sadece kardan değil buzdan nasip aldık biz(: Helede eşim bizim ufak yokuşumuzda bir nevi, snowboard yapma girişiminde bulundu aşağıya inebilmek için(: Görülmeye değer hallerimiz vardı doğrusu(:

nisansekerleriiiiinisantwonisanfiveformat copyTam buzlanma sebebiyle donan yokuşun karlarının erimesiyle rahatladık dedik. Gece apansızın bir ses duyup kendimizi aşağı katta bulduk .Acaba evimizdeki bu ses nerden geldi diye evdeki odaların kapılarını kontrol etme girişimizde bulunduğumuz zamanda oturma odamızdaki avizenin patladığını ve her taraf cam parçaçıklar olduğunu görmemiz an meselesi oldu(: Hani derler ya verilmiş sadakamız varmış diye gerçektende öyle. İyiki biz oturduğumuz sırada patlamadı yoksa bizde o cam parçalarından nasibimizi alırdık.İki gündür birazcık anarmol günler yaşadık. Dünde klimamız su akıttığı için servis çağırdık servisi beklemek durumunda kaldım bütün gün. Klimada sabaha karşı su akıtma girişiminde bulunup oturma odasının parkelerinin azcık kabarmasına yok açmış,halım ıslanmış ama allahtan sorunu çözdük.Bunlardan sonra kendimi hemen çarşıda buldum.

nisansekerleri6nisansevennisansekerleri4

Bu yazı Düğün Kurabiyeleri, Kına Kurabiyeleri, Nişan Kurabiyeleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Nişan Şekerleri için 2 cevap

  1. Elif Bulut der ki:

    Ablacım, nikah sekerleri harika olmus. Aksilikler yasansa da büyük bir ustalıkla hazırlanmıs. Ellerine sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir