Tin Tin Tini mini Hanım(:

babycar

Nazlı bebek için hazırladığım kurabiyeler. Koyu pembe ve turuncu gibi renkleri aslında bütün canlı renkleri seven biri olarak bu kurabiyeleri süslemek inanılmaz eğlenceliydi. Gece geç saatlere kadar bitirmek için uğraşsamda vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum. Üstelik en hoşuma gidende kurabiyelerimi fotoğraflamak. Amatörce fotoğraf çeksemde bu konuda kendimi geliştirmek adına özen gösteriyorum. Işığın geliş açısı,renk uyumları,altın kuram oranı..vb bir çok yöntemi var. Birde en güzeli gün ışığında çekilen fotoğraflar ama bu kış aylarında hemen hemen çoğunlukla yağmurlu havalarda fotoğraf çekmek zor olduğu için en güzeli evde minik bir stüdyo oluşturmak sanırım.Lafa daldım Nazlı bebeğin kurabiyeleri arada kaynayı verdi. Hayırlı bir evlat olarak yetişmen dileğiyle tini mini hanım nazlı prenses(:lot1pembeatpembeciklerpembebebeklerpembecorappembelileerYeni doğmuş bebekler için yapılan mevlütlerde ya da baby shower toplantısında ikram edilebilecek şirin kurabiye buketlerimle karşınızdayım 🙂 Aslında sadece misafirlere ikram etmek amacıyla kısıtlamak haksızlık olur diye düşünüyorum. Sanırım yeni doğum yapmış anneye verilebilecek en şirin hediyelerden bir tanesi kız bebekler için hazırlanmış kurabiyeler.

pembeemzikbebekyakasicingirak

Biberon, emzik, patik, bebek puseti, farklı ve değişik consepte hazırlanmış çeşitli kurabiye stillerini biraraya getirip güzel bir hediye buketi oluşturmak mümkün. Hayal etmek sizden tasarlaması bizden.Kız bebekler için özel itinayla hazırlanığta erkek bebekler için hazırlanmaması yadsınamaz  bir gerçek(: Erkek bebekler için ise mavi renklerini içinde barındıran sevimli kurabiyelerimiz bulunmaktadır. Mavi beyaz birbirine kombine edilebilecek renklerle çalışılmış kurabiye fotoğraflarımı siteme eklemiş bulunmaktayım.Umarım sizlerde beğenirsiniz

Bu yazı Baby Shower Kurabiyeleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Tin Tin Tini mini Hanım(: için 2 cevap

  1. Elif der ki:

    Merhaba
    Bu kurabiyelerden sipariş vermek istiyorum ama farklı renklerini yapıyormusunuz? Yeşil ve şeker pembesi tonlarında birşeyler hazırlamanız mümkünmü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir