Tüm Takipçilerimize Anlık İndirim Fırsatı..

Sihirlikurabiye.com, takipçilerine özel kampayaları tam gaz sürdürüyor. Facebook sayfamızı beğenen takipçilerimize özel yeni bir kampanya ile karşınızdayız.

Haftanın herhangi bir günü şanlı vakit aralıkları belirliyoruz ve bu vakit aralıklarını sadece facebook sayfamızda duyuracağız. Bu anlarını yakalayan takipçilerimiz siparişlerini  %40 a varan indirimlerle almış olacak.

Örneğin facebook sayfamızda: “Yarım saat içinde sipariş veren tüm takipçilerimize %40 indirim” gibi duyurular yapacağız ….

Bu kampanyamız sadece facebook takipçilerimize özeldir. Sihirlikurabiye.com’u takip etmeye devam edin (:

http://www.facebook.com/sihirlikurabiye

DETAYLAR

-İndirim fırsatını yakalayan ve ürün satın alan takipçilerimiz ileri tarihli sipariş verebilir. Örneğin indirim anını yakaladınız ama etkinliğiniz 30 gün sonra. 30 gün sonraki etkinliğiniz için ürün satın alım gerçekleştirebilirsiniz. (Max. 45 Gün)

– Anı yakalayıp sipariş geçilen ürünlerin ödemeleri 24 saat içerisinde yapılmalıdır, aksi takdirde indirim fırsatı geçersiz olur.

– Bu indirim fırsatı sadece kurabiyelerimiz ve kavanozlarımız için geçerlidir. Magnetleri ve kurumsal kurabiyeleri kapsamamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir