Yeni Arajman(:

miniknikahsekeri

Farklı nikah şekeri süsleri arayanlara özel olarak hazırladığım Nikah Kurabiye Kavanozları(: Kavanozların içerisinde minik iki kalp her bir kalbin içinde isminizin baş harfi yer alacak şekilde tasarlanmıştır.İstenildiği takdirde şekerlede ikram edebilirsiniz.

nikahseker

Bu yazı Düğün Kurabiyeleri, Kavanoz Kurabiyeler kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yeni Arajman(: için 15 cevap

 1. ZeYNeP der ki:

  kurabiyelerinizi çok beğendim. ben de nikahım için düşünüyorum. fiyatlarınız ve siparişin ne zaman verilmesi gerektiği hakkında beni bilgilendirir misiniz? tşkler…

 2. Gökşen Sevdeğ der ki:

  Merhabalar,

  200 kişilik düğünüm için içinde renkli drajeler olan minik kavanozlardan istiyorum. Üzerine kişiye özel etiket yapıştırıyrsunuz resimde gördüğüm kadarıyla eğer yardımcı olursanız bunun için de bir istekte bulunacaktım. 200-250 gibi bir siparişte birim fiyatı ne olur acaba? Tşekkürler…

 3. Gökşen Sevdeğ der ki:

  Tekrar merhabalar, malesef mailinizi alamadım, br kez daha gönderebilirseniz çok memnun olurum. Çok teşekkürler. Sevgilerimle…

 4. Neslihan YERMEYDAN der ki:

  Merhabalar..

  100 adet kavonoz ve kapağı isim-tarih stikırlı nikh şekeri kargo dahil fiyatı ne kadar olur acaba?

 5. nesil gören der ki:

  merhaba 200 kişilik küçük kavanozlaeda reçel veya 2 kırmızı kalpli kurabiye olursa fiyat aralığı ne kadar olur?ve kaç günde teslim edilebilir?

 6. emine der ki:

  200 adet kavonoz ve kapağı isim-tarih stickerla niakh şekeri kargo dahil fiyatı ne kadar olur acaba?

 7. ftm der ki:

  Merhabalar,

  150-200 adet kavonoz ve kapağı isim-tarih stickerla içerisinde nikah şekeri veya kalpler olmak üzere kargo dahil fiyatı ne kadar olur acaba?

 8. Gökçen Ulutaş der ki:

  merhabalar kardeşimin evde yapacağımız nişanı için hatıra olsun diye birşeyler ararken sitenizi ve bu kavanozları gördüm. Küçük çapta bir nişan olacağı için mesela 30-35 tane sipariş verebilme imkanımız var mı ve tabiki fiyatlarınız nedir öğrenmek istedim. Bana bilgi verebilme imkanınız var mı acaba?

 9. neslihan demir der ki:

  merhabalar 1 ay sonraki nikahım için düşünüyorum içinde reçeller ile 100 ya da 150 adet için fiyat öğrenebilir mym?ayrıca yetişir mi?

 10. Esra der ki:

  merhaba bende 200 yada 250 kişilik küçük kavanozlarda reçel veya 2 kırmızı kalpli kurabiyelerden istiyorum fiyat öğrenmem mümkün mü mail atarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir