maskot

Nasıl Sipariş Verebilirim?

  • adim1
  • adim1
  • adim1
  • adim1
Sipariş Formu & Telefon Sipariş
Dilerseniz sipariş formu aracılığı ile dilerseniz info@sihirlikurabiye.com mail adresim aracılığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

Onay Süreci Nedir?
Ürünlerimizi kişilerin kendi isteklerine göre özel olarak hazırlandığım için belli bir iş planına göre hazırlamaktayım. Siparişlerde bir aksaklık olmaması için her siparişi onaylayıp iş listeme alıyorum. Elime ulaşan sipariş formlarını onayladıktan sonra karşı tarafa onay maili gönderiyorum. Ödemeyi aldıktan sonra siparişleri hazırlamaya başlıyorum. Onay maili elinize ulaşmadan lütfen ödeme yapmayınız.

Sipariş Gönderimi Nasıl Oluyor?
Siparişinizin istediğiniz zamanda elinize geçmesi için en az 5 gün önceden siparişinizi bildiriniz. Siparişiniz hazırlandığı gün kargoya verilmektedir. Kargo karşı ödemeli olarak gönderilmektedir. Gönderim süresi sipariş adetine göre değişmektedir.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır. Kurabiyelerimiz herhangi bir kimyasal maddeye sahip olmadıkları için koruyucu içermez, 9-10 gün kadar taze kalabilir. Bu sebepten dolayı yurtdışı gönderimi yapamamaktayız.

Sihirlikurabiye.com kargo teslimatı sırasında kargo firması tarafından yaşanan teslimat aksaklıklardan sorumlu değildir. Sipariş veren her müşterimiz bu koşulu kabul etmiş sayılmaktadır.

Sık Sorulan Sorular
Kurabiyeler Nasıl Fiyatlandırılmaktadır.
Kurabiyelerimiz adet üzerinden fiyatlandırılmaktadır. En az 15 adet ürün olan siparişleri almaktayız

Ürünler Nasıl Süslenmektedir?
Ürünler tek tek jelatin poşetlere koyulup, kurdale ile bağlanıp sticker eklenmektedir. Kurdale, sticker ve jelatin poşet kurabiye fiyatına dahildir.

Kurabiyeler Ne Kadar Dayanıklıdır?
Kurabiyeler jelatin poşetleri açılmadan uygun ortamda 9-10 gün kadar tazeliğini korur. Ürünlerimiz hiçbir koruyucu madde içermemektedir.

Nerelere Gönderim Yapıyoruz?
Türkiye'nin her yerine kargo aracılığı ile gönderim yapmaktayız. Yurtdışı gönderimi yapılmamaktadır.

Banka Bilgileri

Işıl Parlakkılıç
Türkiye Finans Katılım Bankası İstanbul / Gaziosmanpaşa Şubesi
Şube Kodu: 67
Iban: TR 7500 2060 0067 0038 6551 0001
Hesap No: 386551-1